Kurumsal

Dijital çağda olmazsa olmazınız
KEŞFET

Diğerlerinden Farkımız

WordPress dünyanın en gelişmiş içerik yönetim sistemidir. Bu yüzden WordPress altyapısına uygun ve tam entegre olarak çalışan yüzlerce tema ve binlerce eklenti mevcuttur. Web sitenizi geliştirmeniz için gerekli olan tüm eklenti ve temaların kurulumları Tulpar Dijital tarafından yapılmaktadır.

  • Hazırlamış olduğumuz internet sitelerinde dünyanın en sevilen sistemlerini, araçlarını ve tasarılarını kullanıyoruz.
  • Mobil uyumlu (responsive) tasarımlar sayesinde internet siteleri mobil cihazlara tam uyumlu oluyor.
  • Tüm çalışmalarımızda müşteri odaklı çalışıyoruz ve siz memnun olana kadar revizyonlarımıza devam ediyoruz.

Sizi ve Firmanızı tanıyoruz

Çalışmalarımıza başlamadan önce hangi hosting paketini seçmeniz gerektiğini ve işletmenize en uygun alan adı ve binlerce temadan birinin seçimini yapıyoruz.

Sitenizi tasarlıyoruz

Tasarımı planladıktan sonra sizlerden temin edilen bilgiler doğrultusunda tüm sayfa ve içerikleriniz hazırlanır ve siz tamam diyene kadar revizeler devam eder.

İnternet sitenizi tamamlıyoruz

Sitenizin hazırlanmasının ardından size özel eğitim videoları hazırlıyoruz. Eğitim videoları sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan sitenizi nasıl yönetmeniz gerektiğini anlatıyoruz.

Tasarımlarımız

Tutkuyla harmanladığımız tasarımlarımız

Hr
Holding
Firm
Business 2
Call Center
PR
Business
Corporation
Agency 2
Ngo
Security 3
Lawyer 5
Wedding 2
Sitter
Wedding
Politics 3
Business 7
Corporation 2
Politics 2
Farmer

Sıkça sorulan sorular

Müşterilerimizin en çok merak ettiği soruları aşağıda sizler için bir araya getirdik.

Tema ücreti pakete dahil mi?

Evet fiyata dahildir. Ortak çalıştığımız ThemeForest firmasından beğendiğiniz herhangi bir WordPress temanın 100% Türkçe olarak kurulumu tüm paketlerde fiyatlarımıza dahildir. Ortalama tema ücretleri ($45 – 65) civarındadır.

SEO hizmeti veriyor muyuz?

Evet profesyonel ve başlangıç seviyesi olarak SEO hizmeti veriyoruz. Tüm SEO paketleri hakkında detaylı olarak WordPress SEO Hizmeti sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Çalışmalar kaç günde tamamlanıyor?

Hazırlanacak web sitesinin şekline göre (örnek: başlangıç yada kurumsal) çalışmalar 3 ila 7 iş günü arasında sürmektedir. Bu süre sizden istenen evrak ve dokümanların hızlı teslimatına bağlı olarak kısalabilir.

Çalışmalar ile ilgili rapor alacak mısınız?

Evet çalışmalar ile ilgili rapor vermekteyiz. Bu rapor, çalışmanın bitiminden maksimum 1 ila 2 iş günü içinde belirlediğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Ücret iadesi var mı?

Maalesef hayır. Dijital hizmet vermekteyiz ve yapılan işlemler maalesef geri alınamıyor. Bu yüzden siz yapılan çalışmadan memnun kalacağınız ana kadar tüm revizyon işlemleri yapılacaktır.

Çalışmalarda revizyon hakkı var mı?

Evet revizyon hakkınız vardır. Sonuç olarak bir hizmet almaktasınız ve satın aldığınız hizmetin içinize sinmesi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına dilediğiniz kadar revizyon hakkınız mevcuttur. Revizyon haklarınız örnek olarak; logonuzda düzenleme, tema renk ve fontlarında düzenleme, sayfa genişliklerinin düzenlenmesi vs.

Nasıl ödeme yapabiliriz?

Tulpar Dijital üzerinden satın alacağınız tüm hizmetler için kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca banka havalesi / EFT olarakta ödeme kabul etmekteyiz.

Hosting, domain ve ssl hakkında bilgi verir misiniz?

Sadece üst düzey paket dahilinde ilk yıl Hosting, Alan adı ve SSL bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Takip eden yıllarda kendiniz bu hizmetler için ilgili firmalara ödeme yaparak web sitenizin kullanım süresini dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Çalışmanın ardından destek alabilecek misiniz?

Evet iş bitiminden sonra yardım ve destek alabileceksiniz. Destek şunları kaplar; sitede oluşabilecek bir hata, tema, WooCommerce alt yapısı veya herhangi bir eklentinin güncellenmesidir. Destek süreleri paketlere göre değişmektedir, örneğin; başlangıç paketi 1 ay, gelişmiş paket 2 ay ve üst düzey paket 6 aylık destek içermektedir. Opsiyonel olarak bu süre uzatılabilir, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Web sitenizi nasıl yöneteceksiniz?

Sadece gelişmiş ve üst düzey paketimize özel olarak sitenizin yönetimi, sayfa ekleme, formların takibi ve benzeri konularda sizlere detaylı videolar çekip gönderiyoruz. Bu sayede web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz iletişim formunu kullanarak kafanızdaki soru işaretleri hakkında bilgi alın

İşletmelerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Türkiye’nin en detaylı Dijital Pazarlama Ajansı ile tanışmaya hazır mısınız? Hemen bir uzmanından destek alın.

    iletisim-formu

    Yardıma mı ihtiyacınız var?

    7/24 daima yanınızdayız.