Hosting ve Domain Destek

İşletmenize özel danışmanlık hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir size özel sunduğumuz fırsatlardan faydalanabilirsiniz
KEŞFET

Hostinger’i tercih etmek size daha hızlı bir website deneyimi sunar

Hostinger ile herhangi bir bilgiye sahip olmadan basit adımları izleyerek kurulum yapabilirsiniz. Yüzlerce yenilikten faydalanarak web sitenizi geliştirebilir ve cPanel yada HPanel arayüz sayesinde SSL sertifikaları otomatik olarak kurulur. Tek tıklama ile e-posta açabilir ve kolaylıkla yönetebilirsiniz. Üstelik Tulpar Dijital Referansı ile %20 indirim kazanırsınız.

Hostinger

Paketinizi seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting’den domain ve VPS’ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şey tek bir çatı altında.

Hostinger tarafından Tulpar Dijital kullanıcılarına özel ekstra %20 indirim!

Sıkça sorulan sorular

Müşterilerimizin en çok merak ettiği soruları aşağıda sizler için bir araya getirdik.

Farklı lokasyondan hosting almanın zararı olur mu?

Farklı lokasyondan hosting almanın bazı potansiyel zararları olabilir. Bunlar arasında en önemlileri şunlardır:

  1. Yüksek ping süreleri: Sunucunuzun fiziksel olarak uzaklığından dolayı, ziyaretçilerinizin web sitenizi yüklemeleri için gereken zaman (ping süresi) daha uzun olabilir. Bu, ziyaretçilerinizin web sitenizi daha yavaş yüklediği anlamına gelebilir ve bu da daha düşük bir kullanıcı deneyimi ve daha düşük bir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) puanına neden olabilir.
  2. İçerik yerelleştirme sorunları: Eğer web sitenizin hedef kitlesinin çoğu farklı bir lokasyonda ise, içeriğinizin yerelleştirilmesi için ek çalışma yapmanız gerekebilir. Örneğin, farklı dillerde içerik sunmanız veya farklı ülkeler için farklı ödeme seçeneklerini sunmanız gerekebilir.
  3. Lisanslama ve yasal zorluklar: Eğer web sitenizin içeriği ya da hizmetleri yasal sınırlamaları içermiyorsa, web sitenizi yasal olarak barındırmak için farklı bir ülkeden hosting almanız gerekebilir.
  4. Veri merkezi güvenliği: Bazı veri merkezleri daha güvenli olabilir veya daha sık yedeklemeler yapabilir, bu yüzden veri merkezi seçiminiz önemli olabilir.

Bu zararların önüne geçmek için, web sitenizin hedef kitlesinin nerede olduğunu ve hangi ülkelerden ziyaretçilerinizin en fazla geldiğini iyi analiz etmeniz ve ona göre hosting seçmeniz önemlidir. Ayrıca, hosting hizmetlerini sağlayan firma ile yaptığınız anlaşma içinde veri merkezlerinin yedekleme, güvenlik ve ölçeklendirme özellikleri gibi konuları da araştırmanız önemli olabilir.

Siz hosting satıyor musunuz?

Hayır, Tulpar Dijital olarak web hosting ya da sunucu satışımız yoktur. Müşterilerimize en iyi hosting deneyimini sunmak için Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen web hosting firmaları ile çalışıyoruz.

Başka firmada hosting hesabım var. Sitemi taşıyabilir misiniz?

Müşterilerimize site taşıma ve hosting değiştirme konularında destek oluyoruz. Aşağıdaki form ile iletişime geçebilirsiniz

Size nasıl ulaşabilirim?

Bizlere iletişim sayfamızdan, WhatsApp destek hattımızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz iletişim formunu kullanarak kafanızdaki soru işaretleri hakkında bilgi alın

İşletmelerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Türkiye’nin en detaylı Dijital Pazarlama Ajansı ile tanışmaya hazır mısınız? Hemen bir uzmanından destek alın.

    iletisim-formu

    Yardıma mı ihtiyacınız var?

    7/24 daima yanınızdayız.